Tel./fax: +370 5 270 5665 | Mob. tel: +370 686 35828 | El.paštas: sales@palmusta.lt | Sudervės kelias  1A, Vilnius

 

Apie mus

 
Tęsdama AB "Monolitas" tradicijas, UAB "Palmusta" orientuoja savo veiklą  į prekinio betono ir smėlbetonio mišinių gamybą. Produkcijos gamybai naudojamos auksčiausius standartus atitinkančios, pilnai automatizuotos Vokietijos kompanijos Elba betono gamybos linijos. Moderni sistema leidžia pagaminti iki 135 m3/h  produkcijos kiekio. Kliento pageidavimu, pagaminta produkcija, automobilinėmis betono maišyklėmis pristatoma tiesiai į statybos aikštelę ir automobiliniu betono siurbliu paduodama į reikiamą objekto vietą. 
 
Visa UAB “Palmusta” gaminama produkcija yra sertifikuota pagal Statybos Produkcijos Sertifikavimo Centro (SPSC) patvirtintus standartus, todėl savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės produkciją. Gaminių kokybė papildomai tikrinama specialiai tam įrengtoje įmonės laboratorijoje bei nepriklausomoje akredituotoje statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje.
 
Apie mūsų pripažinimą byloja tai, kad UAB "Palmusta" gaminamas betonas buvo naudotas statant Vilniaus pramogų centrus “Akropolis”, “Ozas”, Konstitucijos prospekto gyvenamuosius namus, “Ūkio banko” ir šalia esančio “Verslo trikampio“ pastatus Goštauto gatvėje, “Jaguar” automobilių saloną Ukmergės gatvėje, “Forum Palace” pramogų centrą ir kitus objektus.


 

 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti